Циблівська громада

Київська область, Переяслав-Хмельницький район

Додаток № 1 до постанови Циблівської сільської територіальної виборчої комісії від 07 жовтня 2020 року № 57

Додаток № 1

                                                                 до постанови Циблівської сільської

                                                           територіальної виборчої комісії  

                                                        від 07  жовтня 2020 року № 57

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №320792

Голова комісії – Ткаченко Наталія Григорівна, 1968 року народження -– від   голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісії – Бабійчук Оксана Миколаївна, 1977 року народження – від   голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Секретар комісії –  Стасіва Валентина Григорівна, 1957 року   народження – від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Члени комісії:

Сердюк Ігор Олександрович, 1987 року народженнявід Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Кузьменко Людмила Валеріївна, 1989 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Філько Ольга Іванівна, 1982 року народженнявід Київської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Красовська Наталія Анатоліївна, 1991 року народження –  від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Бояр Роман Сергійович, 1984 року народження –  від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ Україна Славетна” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Бабійчук Анастасія Олександрівна, 1999 року народженнявід Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Сердюк Марина Анатоліївна, 1995 року народження за поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Артюх Наталія Іванівна, 1972 року народженняза поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Ткаченко Григорій Іванович, 1954 року народженняза поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Дубик Віра Миколаївна, 1954 року народження за поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Ткаченко Руслана Василівна, 2000 року народженняза поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

 

 

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 320793

Голова комісії – Шинкарук Тамара Зіньківна, 1974 року народження –  від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Секретар комісіїКорж Марія Зіновіївна, 1963 року народження –  від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України)

Члени комісії:

Корж Андрій Іванович, 1961 року народження  від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

 Ткаченко Оксана Миколаївна, 1986 року народження від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України)

Якубівський Андрій Володимирович, 1987 року народження від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ Україна Славетна” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Бебешко Дмитро Геннадійович, 1984 року народження від Київської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України)

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 320800

Голова комісії – Руденко Валентина Іванівна, 1959 року народження – від кандидата в депутати по багатомандатному виборчому округу

№ 2  Бугаєнка І.С. ( стаття 34 Виборчого кодексу України) 

Заступник голови комісіїЛисенко Ольга Андріївна, 1961 року  народження – від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Секретар комісіїЩиголь Валентина Іванівна, 1954 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

 Дем’яненко Ніна Григорівна, 1978 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Білоус Тамара Іванівна, 1969 року народженнявід Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Блишня Іван Іванович, 1950 року народження –  від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Малий Петро Петрович, 1982 року народження –  від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ Україна Славетна” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Прохорова Наталія Миколаївна, 1969 року народженнявід Київської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України)

Зражевська Валентина Григорівна, 1975 року народженнявід Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України)

Демяненко Анатолій Миколайович, 1973 року народження – за поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №320803

Голова комісії – Макарчук Майя Сергіївна, 1982 року народження, від   голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісіїЯсінська Вікторія Анатоліївна, 1977 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Секретар комісіїЗражевська  Валентина Іванівна, 1976 року народження – від кандидата в депутати по багатомандатному виборчому округу № 3  

Івлєвої Л. А. ( стаття 34 Виборчого кодексу України) 

Кузькова Любов Олександрівна, 1964 року народження ––  від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України). 

Іванова Ольга Євгенївна, 1957 року народження від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України). 

Ярошенко Інна Ігорівна, 2002 року народження –  від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ Україна Славетна” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України). 

Краснопір Наталія Василівна, 1982 року народженнявід Київської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України) 

Пашковська Ірина Дмитрівна, 1991 року народженнявід Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Демичковська Єлизавета Володимирівна, 1990 року народження від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України)

Малик Ганна Лаврентіївна, 1951 року народження –  від голови кандидата в депутати по багатомандатному виборчому округу № 3 Хаби В.О.

Горб Марина Іванівна, 1984 року народження – за поданням від голови ТВК

 ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Дейнеко Людмила Сергіївна, 1964 року народження – за поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Титаренко Інна Анатоліївна, 1983 року народження від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 320813

Голова комісії – Качкалда Світлана Іванівна, 1983 року народження – від   голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісіїЧерниш Микола Володимирович, 1987 року народження – від кандидата в депутати по багатомандатному виборчому округу № 4  Кушніра А.І. ( стаття 34 Виборчого кодексу України)

Секретар комісії –  Сахно Оксана Миколаївна, 1979 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Черниш Володимир Володимирович, 1998 року народження –– від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України). 

Гавриленко Олена Сергіївна, 1978 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Плугатар Ольга Миколаївна, 1951 року народженнявід Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України) .

Люлько Володимир Никонорович, 1960 року народженнявід Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України)  

Черниш Тетяна Ігорівна, 1994 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ Україна Славетна” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Петров Михайло Олександрович, 1985 року народження – від Київської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України) 

Лабенська Любов Іванівна, 1980 року народження –  подання від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Кундик Вадим  Васильович, 2002 року народження – за поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Бондюк Юлія Володимирівна, 1964 року народження – за поданням від голови  ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 320814

Голова комісії – Євтух Альона Валеріївна, 1976 року народження – від   голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісіїЧеркаська Зоя Олексіївна, 1971 року народження –від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Секретар комісії –  Микитенко Людмила  Борисівна, 1986 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 2 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Павловська Олена Андріївна, 1959 року народження –– від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України). 

Палагута Алла Валеріївна, 1974 року народження – від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України) .

Стеценко Антоніна Володимирівна, 1975року народження – від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України) .

Піщанська Світлана Іванівна, 1964 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ Україна Славетна” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Новородовська Наталія Іванівна, 1995 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ Європейська Солідарність” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Хамітов Тимур Віленович, 1972 року народження – від Київської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України) 

Іщенко Надія Антонівна, 1963 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України)

Маймескул Лариса Сергіївна, 1973 року народження – від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 2 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Градовська Тетяна  Володимирівна, 1980 року народження – від Київської обласної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України) .

Щава Оксана Володимирівна, 1988 року народження –  від голови кандидата в депутати по багатомандатному виборчому округу № 6  Борзіховського О.А.

Кушніренко Наталія Андріївна, 1980 року народження – за поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Барбарова Наталія Іванівна, 1965 року народження – за поданням від голови ТВК   ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

Богунова Валентина  Іванівна, 1963 року народження – за поданням від голови ТВК  ( частини третьої статті 204 Виборчого кодексу України);

 

Секретар Циблівської сільської

територіальної

виборчої комісії                                                                   Н.Ясинчук             

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь