Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин

Відповідно д законів України «Про місцеве  самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців,  Циблівська сільська рада Переяслав-Хмельницького району Київської області, що знаходиться за адресою: с. Циблі, вул. Шевченка, 41 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин ( 1 посада ) Циблівської сільської ради.

Вимоги до кандидата на посаду:

повна вища освіта, володіння державною мовою, хороші навички роботи з комп’ютером, громадянство України.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Копію документа, який посвідчує особу;
  6. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  7. Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Прийом документів до 21 серпня включно.

Конкурсною комісією проводиться екзамен та співбесіда.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: село Циблі , вул. Шевченка 41, телефон для довідок: 2-41-42