Київська область, Бориспільський район

Перерахунок пенсій з 01.01.2021 року

Перерахунок пенсій з 01.01.2021

Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачено зростання мінімальної заробітної плати у 2021 році до рівня 6000 грн.

У зв’язку з цим, з 1 січня 2021 року було перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж: жінки не менше 30 років та чоловіки – 35 років.

Враховуючи зазначене, мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб, з 1 січня 2021 року збільшиться з 2000,00 грн. до 2400,00 грн.

Слушно зауважити, що для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення підприємницької діяльності.

Особам, які досягнуть 65 – річного віку в 2021 році, такий перерахунок буде проведено з дня досягнення відповідного віку за наявності у них необхідного страхового стажу (жінки не менше 30 років та чоловіки – 35 років).

Перерахунок пенсій здійснено автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ. Понад 84 тисячі пенсіонерів Київської області отримають перераховані пенсії. Середній розмір такого підвищення становить 341,33 грн.