Участь у пілотному проєкті

УВАГА! 20.02.2020 РОКУ ПРАЦЮВАТИМЕ МОБІЛЬНА ГРУПА ЗІ СТВОРЕННЯ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ ЕЛЕКТРОННОГО ФЕРМЕРСЬКОГО РЕЄСТРУ. ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ АГРАРІЇВ ТА ВСІХ БАЖАЮЧИХ!

20.02.2020 р. о 11.00 в приміщенні Будинку культури села Циблі в рамках проекту «Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» працюватиме мобільна група зі створення пілотного проекту електронного фермерського реєстру (далі- Реєстр).

Запрошуємо до участі аграріїв та всіх бажаючих!

Під час роботи мобільної групи Ви зможете:

отримати роз’яснення з ідеології створення та функцій Реєстру;

зареєструватись в Реєстрі;

отримати безоплатну правову допомогу.

Мобільна група складається із операторів Реєстру, представників держгеокадастру та Київської обласної державної адміністрації, працівник Переяслв-Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Хто може бути користувачем Реєстру: фермери, а також всі виробники сільгосппродукції, зокрема: домашні господарства; сімейні фермерські господарства; приватні сільськогосподарські підприємства; фізичні особи підприємці; сільськогосподарські підприємства колективної власності (кооперативи); інші форми юридичних осіб.

Процедура внесення даних до Реєстру:

Щоб зареєструватися в електронному фермерському реєстрі аграрію треба надати операторам свій Ідентифікаційний номер фізичної особи або ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України) та скористатися своїм цифровим підписом (кваліфікованим електронним підписом): аграрій має при собі мати на електронному носії (флешці) свій електронний цифровий підпис та знати пароль до нього. Оператори на місці допомагають аграрію зареєструватися в електронному фермерському реєстрі, після чого дані з усіх інших реєстрів відображаються в профілі даного фермера.

Для аграріїв - юридичних осіб наявність раніше згенерованого електронного цифрового підпису є обов’язковою, оскільки оператори не мають технічної можливості на місці допомагати генерувати електронні цифрові підписи для юридичних осіб.

Для аграріїв - фізичних осіб, які не мають свого згенерованого електронного цифрового підпису, під час роботи мобільної точки доступу оператори реєстру зможуть допомогти зробити такий підпис. Для цього аграрію необхідно мати з собою документ, який посвідчує особу та електронний носій інформації для збереження згенерованого електронного цифрового підпису.

Переваги фермерського реєстру для аграрія:

взаємодія з державним земельним кадастром. Реєстр дає можливість перевірити свої ділянки на предмет наявності помилок та надіслати запит щодо виправлення помилок через електронну комунікацію з кадастровою службою (електронна заявка), можливість відслідкувати хід опрацювання поданої електронної заявки, подавати запити на виправлення помилок в межах масивів (дана послуга безкоштовна), а не тільки як індивідуальні виправлення, подати запит на реєстрацію земельної ділянки;

буде надавати оперативну інформацію про запуск програм державної підтримки та можливість їх отримати в спрощеному порядку (заява на отримання підтримки буде формуватись вже з урахуванням інформації, яка є в Реєстрі);

використання Реєстру як інструменту моніторингу, адже після реєстрації сільгоспвиробник отримує всю інформацію про свої активи в своєму профілі та може перевірити її будь коли.

Дізнайтесь більше під час роботи мобільної групи.

Циблівська сільська рада