Видатки за лікарняними зросли на 8,2 млн гривень за підсумками квітня

Упродовж квітня цього року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для надання допомог з тимчасової втрати працездатності на суму 39,41 млн гривень. Це на 26,2% або 8,2 млн гривень більше, ніж у квітні 2019 року.

У минулому місяці за компенсацією втраченого заробітку за лікарняними листками звернулося 8,4 тис. застрахованих, тобто офіційно працевлаштованих осіб. Загалом вони провели на лікарняному 113,2 тисяч днів.

Середньоденний розмір допомоги від Фонду за цей період склав 347,99 гривень.

До статистичних даних включені листки непрацездатності, за якими роботодавці подали відповідні заяви-розрахунки до управління Фонду соціального страхування України у Київській області упродовж квітня цього року.