З початку року на Київщині витрати на всі види допомог (по матеріальному забезпеченню) склали 250,97 млн. гривень

За оперативними даними, витрати на всі види допомог (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області з початку 2020 року склали 250,97 млн. гривень.

Так, витрати по тимчасовій непрацездатності склали 176,12 млн. грн. (70,17% до всіх видів допомог по матеріальному забезпеченню), по вагітності та пологах 74,04 млн. грн. (29,5% до всіх видів допомог по матеріальному забезпеченню), на поховання – 0,81 млн. грн. (0,33% до всіх видів допомог по матеріальному забезпеченню).