З початку року на Київщині витрати на всі види допомог (по матеріальному забезпеченню) склали 439,9 млн. гривень

За оперативними даними, витрати на всі види допомог (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, ізоляція від COVID-19, поховання) по Київській області з початку року склали 439,9 млн. гривень.

Так, витрати по тимчасовій непрацездатності склали 286,35 млн. грн. (65,1% до всіх видів допомог по матеріальному забезпеченню), по вагітності та пологах - 150,96 млн. грн. (34,3% до всіх видів допомог по матеріальному забезпеченню), на ізоляцію від COVID-19 – 1,05 млн. грн. (0,2% до всіх видів допомог по матеріальному забезпеченню), на поховання – 1,54 млн. грн. (0,4% до всіх видів допомог по матеріальному забезпеченню).